Kde sa konajú lekcie španielčiny? 

Individuálne hodiny španielčiny prebiehajú v čase podľa dohody v mojich priestoroch na Zochovej ulici č. 16 (Bratislava – Staré mesto) alebo on-line cez Skype. 

Koľko stoja individuálne lekcie? 

Za lekcie španielčiny sa platí formou predplatného, vopred minimálne na 5 lekcií. Aby ste mali možnosť vyskúšať si, či sa Vám môj systém pozdáva a či Vám vyhovuje, neváhajte prísť na prvú hodinu, vyskúšať si to a potom sa rozhodnúť.

Môžem dostať zľavu? 

Áno, v prípade predplatného 15 a viac lekcií je zľava 10 % 🙂

Čo všetko je v cene? 

  • dohodnutý počet individuálnych lekcií španielčiny ušitých na mieru
  • obsah lekcií úplne prispôsobený Vaším individuálnym potrebám, vďaka čomu budete môcť ľahko sledovať svoj progres 🙂
  • samozrejmosťou je poskytnutie všetkých potrebných študijných materiálov na lekciách a rôznorodé doplnkové materiály pre samoštúdium v papierovej a/alebo elektronickej forme 

Čo v prípade, že nebudem môcť prísť na hodinu? 

Lekcie prebiehajú v dohodnutých termínoch, ktoré si buď stanovíme vopred na pravidelné dni a časy v týždni, alebo sa vždy dohodneme priebežne. Ak ochoriete, alebo sa vám zmenia plány a nebudete môcť prísť na hodinu, môžete si ju bez problémov presunúť na inokedy. Je potrebné informovať ma o tejto zmene aspoň 24 hodín pred dohodnutou lekciou. V prípade zrušenia hodiny na poslednú chvíľu sa však lekcia ráta ako uskutočnená. 

Boli by ste radi, aby som za Vami dochádzala v rámci Bratislavy? Hľadáte skupinovú výučbu, firemnú výučbu alebo super-intenzívny kurz?  

V prípade špecifických požiadaviek (dochádzanie za Vami, viac študentov na hodine, mentoring, konzultácie, príprava na pohovor, jednorazová príprava na skúšku, atď.) ma kontaktujte na mail kristina@lekciespanielciny.sk alebo zavolajte na 0918970219 a rada Vám pripravím ponuku na mieru.