Španielčina bola pre mňa vždy veľmi atraktívnym jazykom, ktorým som túžila hovoriť. Vďaka Kristínke je pre mňa štúdium španielčiny zábavou, radosťou a zároveň aj príjemne stráveným časom. Kristínka je nielen milým a pozitívnym človekom, ale najmä vynikajúcou a profesionálnou lektorkou. Pre mňa je človekom so srdcom a profesiou na pravom mieste. Úprimne Kristínku odporúčam!

Ivetka T.

Keby som mala odporučiť lektorku španielčiny ďalej, bola by to jednoznačne Kristínka. Hodiny s ňou neboli ako v jazykových školách kde sa ide podľa predpísaných tém a postupov. Každú hodinu dokázala prispôsobiť mojím potrebám, priniesla veľa zaujímavostí a nikdy som ani nevedela ako tá hodina zbehla. Je veľmi profesionálna a zároveň z nej ide pozitívna energia a človek sa v jej prítomnosti cíti fakt dobre. Som veľmi rada, že som mala možnosť chodiť na kurz práve ku nej!

Karolínka Varšová

Mila, sikovna, flexibilna, trpezliva s profi pristupom. Proste super mlada baba, ktora vas dokaze neustale motivovat, prinuti vas rozpravat po spanielsky ani neviete ako 🙂 Hodiny su uvolnene, vzdy ma vsetko pripravene – rozne temy, cvicenia, aktivity. Nuda na hodine rozhodne nehrozi. Urcite odporucam kazdemu, kto potrebuje pomoct so spanielcinou v hocakej oblasti. Kika, prajem vela sikovnych studakov a nech sa ti dari!

Romana A.

Hodiny s Kikou boli jednym slovom super. Pacilo sa mi, ze sme casto pracovali s kartickami a vela konverzovali. Maximalne produktivne vyuzity cas. Na hodinach sme sa orientovali na prax a rozpravanie. Gramatiku mi vysvetlila velmi jednoducho a bola ochotna dat mi vela cviceni aj na doma. Som rad, ze sa mi casovo prisposobila a vysla v ustrety, kedze som casto odcestovany. Dakujem za vsetko Kika.

Rado

Lekcie španielčiny s Kikou vrelo odporúčam! Konverzáciu i gramatiku prispôsobí Vašim potrebám a poskytne množstvo užitočných materiálov a rád. Na hodiny je skvelo pripravená, nuda nehrozí. Cítite sa s ňou veľmi príjemne a rozhovoríte sa ani sami neviete ako.

Lucia V.

Hodiny a Kristínou sú vždy dobre organizované a časovo rozvrhnuté. Zároveň je hodina motivačná a veľmi príjemná.

Martina Múdra

Kika mi pomohla zlepšiť známku zo španielčiny z 3 na 1. Pomohla mi, aby som sa nebála rozprávať po španielsky a bola ku mne stále veľmi milá. Hlavne z gramatiky mi všetko vysvetlila tak, že som to hneď pochopila. Keď som mala pred písomkou, zavolala som jej a našla si na mňa čas aj cez víkend. Ďakujem.

Natália V.

Vždy vzorne pripravená na hodinu a profesionálny pristup.

M.P.

Veľmi sa mi páčil celý priebeh a forma každej hodiny. Každá jedna zaujímavá a prispôsobená mojím požiadavkam. 🙂 Všetko, čo som sa naučila, bolo pre mňa veľmi dôležité, či už z oblasti makeupu, alebo ponikania. Milá, priateľská doučovateľka zároveň s profesionálnym prístupom. Určite odporúčam každému jednému, kto chcete okúsiť čaro španielčiny. Yo estaba muy contenta con tus clases. Me parecían interesantes y me divirtieron mucho. Eres una profesora muy amable, tranquila y con mucha paciencia – por todo eso un estudiante no necesita estar nervioso o tener dudas. Lo que me gusta mucho en tus clases es, que hemos hablado sobre las cosas cotidianas y toda la clase parecía tranquila. Me has dado mucho. Pues muchas gracias por todo también por los podcasts – por supuesto los utilizo para mis estudios. 🙂

Adriana Martišková

Buenos dias! Kika je úplne super zlatá a vždy (aj keď jej dám vedieť na poslednú chvíľu) pripravená doučovateľka 💞🦄💗. Menila som školu a tak som musela „prekonvertovať“ z francúzštiny na španielčinu. S Kikou mi to trvalo len 7 hodín! Za 7 hodín som dobehla spolužiakov, ktorí sa španielčinu učili 4 mesiace! Kika má totiž pripravené veľmi efektné a zábavné hry, aktivity aj cvičenia, vďaka ktorým som to zvládla 🎓♥️ (nevynechali sme samozrejme ani počúvanie niektorých španielskych hitov 😂💞🙈). Všetkým odporúčam KIKU !!! Hasta pronto Kika 💗!

Raška Rimarčíková

Lekcie španielčiny mi veľmi pomáhajú odkedy na ne chodím a cítim veľký pokrok vo svojej španielčine. Na všetkych hodinách prebereme trošku gramatiky, potom si dáme konverzáciu, a niekedy si zahráme aj nejakú španielsku hru. Tiež pozerávame nejaké videá o ktorých potom musím rozprávať ako som ich pochopil a o čom boli. Keď v škole nejakej téme nepochopím na lekciach španielčiny je mi vždy veľmi dobre vysvetlená a aj si túto tému vyskúšame na nejakých úlohách. Odkedy mam tieto lekcie dostávam samé jednotky v škole a perfektne chápem všetky témy zo školy. Väcšinou sa naučím aj nejaké nové témy ktoré potom viem využiť v škole ale aj v iných situáciach.

Ben D.

Nemôžem povedať nič zlé, som mimoriadne spokojný s doučkom. Kristína ma doučila španielčinu výborne a tiež mi pomohla zmeniť prístup k učeniu tohoto jazyku k lepšiemu a naučila ma, ako nájsť v španielčine krásu a mať tento jazyk rád. Hodiny s ňou sú záživné aj zábavné a celkovo ma toto doučko baví. Tak isto aj prostredie pod hradom a výhľad na hrad je upokojujúci. Kristína je tiež veľmi tolerantná, keď niekedy, hoci nerád, meškám. Neviem co ďalej povedať skrátka kto sa chce doručiť španielsky a celkovo prístup – vrelo odporúčam Kristínu.

Samuel Strelka

Kristína es una profesora excelente!!!

Marek Š.

Kika je neskutočne šikovná lektorka, keďže sama som tiež jazyková lektorka, som na kvalitu a odbornosť ľudí z rovnakej profesie dosť náročná 🙂 Veľmi mi vyhovuje jej spôsob učenia, na hodiny je perfektne pripravená, systematická a každá jedna lekcia s ňou je zaujímavá, či už robíme konverzáciu alebo gramatiku. Musím povedať, že je pre mňa inšpiráciou aj pre moje lekcie francúzštiny a taliančiny (jazyky ktoré učím ja). Môžem vrelo odporúčiť!

Danka L.

Tieto hodiny, co som mohla mat cest zdokonalit sa v spanielcine, boli uzasne, vela novych veci som sa naucila. Pomahala mi s domacimi ulohami, co som dostala zo spanielciny a zdokonalovala som sa v rozpravani, v gramatike a najma pochopeni textu. Som velmi rada, ze som mala takuto uzasnu ucitelku spanielciny. Ja osobne som vyskusala vela doucovateliek, ale zo vsetkych je najlepsia ona Kristina – mila, vtipna, chytra baba.

Lea S.

Super, Kika je vždy na hodinu pripravená, posiela kvalitné materiály, z každej hodiny sa vždy veľa naučím a k tomu ešte aj zábavnou formou. odporúčam 🙂

Júlia Š.

Doučovanie s Kristínou mi veľmi pomohlo na prípravu na maturitu. Hodiny mala veľmi dobre zorganizované a navyše neboli nudné. Používala vlastné materiály a čítať mi dávala zaujímavé články. Je dobré, keď je výučba spojená s vecami, ktoré sa konkrétne dejú vo svete. Stále sme konverzovali len po španielsky a zlepšila sa tak moja slovná zásoba. Určite doporučujem!

Zuzana Mikulášová

Kristína je vždy usmiata, v dobrej nálade a tak hodina španielčiny ubehne ani neviem ako. Prejdeme vždy niečo z gramatiky, precvičíme si prebrané učivo a konverzujeme na určitú tému. Občas úplne odbočíme od témy, ale prečo nie? Vždy sa lepšie rozpráva o niečom, čo Vám je blízke. Je to trpezlivá, flexibilná doučovateľka, ktorá Vás povzbudí a pochváli, keď to najmenej čakáte a tak z Vás postupne opadne všetok stres z komunikácie v cudzom jazyku.

R.

Dobrá atmosféra na hodinách už od prvého kontaktu so španielčinou. Super pre začiatočníkov!

S.V.

Páčilo sa mi, že vždy sme čítali nejaký zaujímavý článok s kopou nových slovíčok a že to bolo prestriedané konverzáciami, takže som sa nenudila. S hodinami španielčiny som bola veľmi spokojná, odvážila som sa viac rozprávať tak, aby som z toho nebola vystresovaná. Zopakovala som si niektoré gramatické javy a rozšírila si slovnú zásobu. Kristína ako učiteľka je veľmi milá a trpezlivá a určite odporúčam. 🙂

Kristína Gotthardová

S Kristínou mám veľmi dobré skúsenosti a s istotou môžem povedať, že jej hodiny boli naplňujúce! Moja aktuálna úroveň sa pohybuje niekde medzi levelom B1-B2. Páčilo sa mi prispôsobovanie tém k mojim záujmom, konverzácia a naučenie sa nových vecí a to nie len v oblasti španielčiny. 🙂

Martina Kocianová

S hodinami jsem byla velice spokojená. Kristina byla vždy dokonale na hodinu připravená, látku mi dokázala skvěle vysvětlit a se vším pomoct. 🙂 Doučování je pestré a zábavné.

Anouchka Ž.

Keďže som potrebovala naozaj dobrý CV a motivačný list, aby som sa dostala do španielskej dobrovoľníckej organizácie, oslovila som Kiku, či mi nepomôže vytvoriť niečo naozaj originálne, čo by ich zaujalo. Bola som veľmi spokojná s jej prístupom a pripravenosťou. Čas na hodine bol pre mňa obohacujúcim. Páčilo sa mi, že sa Kika zaujímala aj po doučovaní, aký úspech mal môj CV a motivačný list. Odporučila by som ju určite každému, kto má rád španielčinu, profesionálny prístup a ľudí, ktorí sú zhovievaví a ústretoví. Naozaj pozorná a milá dievčina.

Miriam V.

Oceňujem Vašu nesmiernu tvorivosť pri príprave hodiny – často ste prišli s nejakou zaujímavou a neošúchanou témou alebo aktivitou.

M.K.

Kika je milá, príjemná osoba a doučovateľka v jednom. Vysvetlí, pomôže. Páčilo sa mi, ako vedela vždy pred hodinou pripraviť materiály zo španielskej literatúry, vysvetliť mi to, ako som potrebovala. Veľmi mi to pomohlo.

Alenka B.

Je veľmi milá, netlačí na mňa a ľahko sa prispôsobí môjmu začiatočníckemu tempu.

Nina Aleksič

Perfektná príprava na hodinu a veľmi dobre vysvetlená gramatika. Taktiež doučovanie prebiehalo v priateľskom duchu a príjemnej atmosfére čo je veľká podpora pre osobu, ktorá je doučovaná, dodá vám to sebavedomie a tiež sa rýchlejšie rozhovoríte v danom jazyku.

R.L.

Veľmi príjemná, milá a vtipná. Na hodinu je vždy perfektne pripravená, hodiny prispôsobuje potrebám, schopnostiam a záujmom študenta. Odchádzala som na dovolenku, na vyučovaciu hodinu ma prekvapila a privítala článkom so zaujímavosťami ostrova, na ktorý som odchádzala a na ktorom Kristína nikdy nebola. Hodiny sú jednoducho veľmi zábavné, a španielčina zrazu nie je niečo čo musím ale čo chcem. 🙂

Laura Schererová

Mam stastie, ze som nasla lektorku ako je Kristinka. Pomohla mi naucit sa jazyk za kratky cas, pretoze sa stahujem do Spanielska. Na zaciatku som ani nedufala, ze by som za 4 mesiace mohla plynule konverzovat v spanielcine.  Z kazdej lekcie citite, ze ju ucenie bavi a ma na to talent. Aj tazsiu gramatiku vie vysvetlit zrozumitelne, ze som vsetko pochopila. Kurz s nou ale nie je len neosobne ucenie sa jazyka. Ste v peknom prostreti a pozitivnej nalade. Kika je velmi prijemna, trpezliva a empaticka zena. Velmi mi povahovo sadla, vzdy som sa na nase hodiny tesila a po nich som odchadzala so super naladou. Uplne vas namotivuje na spanielcinu a zabudnete na strest z rozpravania. Dakujem za vsetko a urcite odporucam.

Naďa

Milá, priateľská a vždy pozitívne naladená. Každá hodina je zaujímavá a prispôsobená študentovým potrebám. Hodiny su veľmi efekívne a taktiež aj domáce úlohy. Jednoznačne odporúčam každému jednému, kto sa chce zlepšiť v španielčine.

Paulína Švantnerová

Kika je tá, ktorú hľadáte pri učení španielčiny! Má profesionálny, ale priateľský prístup. Je dokonalo pripravená na každú hodinu, počas ktorej nepočujete nič iné iba španielčinu, čo je veľmi nápomocné, či ste začiatočníkom, alebo máte španielčinu v malíčku. Je milá, vtipná a veľmi trpezlivá, čo považujem za najdôležitejšie. Nikdy som si nemyslela, že je možné, aby som sa jazyk učiť chcela, ale Kika mi úplne zmenila pohľad. 🙂

Alexandra Tokarčíková

Super doučovatelka španělštiny. Vždy je připravená s materialy na hodinu a mluví velmi dobře španělsky a je na ní vždy spoleh. Jsem velmi ráda, že mě doučovala a doporuču ji každému.

Tereza Ž.