Máte záujem o skupinový kurz alebo firemný kurz španielčiny? Rada ho budem viesť!  🙂 Skupinové kurzy sú skvelým spôsobom zábavy, pri ktorej sa zároveň naučíte niečo nové. Vediem kurzy všeobecnej španielčiny od úplných začiatočníkov až po úroveň C2, konverzačné lekcie na rôzne témy podľa Vášho výberu, alebo sa môžeme zamerať na business španielčinu.

Učebné materiály na kurz sú, samozrejme, v cene. V priebehu kurzu sa venujeme rozvíjaniu všetkych štyroch jazykových kompetencii – rozprávaniu, čítaniu a porozumeniu zaujímavých textov, počúvaniu nahrávok formou podcastov či videí, či písomnému prejavu skrz kreatívne domáce úlohy. Súčasťou skupinového kurzu je aj online mentoring. Kurz končí testom, vďaka čomu si študenti môžu overiť svoju novo-nadobudnutú jazykovú úroveň.

Ideálny počet študentov na firemnom kurze je 2-8. Čas výučby je na Vás a kurz prebieha priamo u Vás vo firme. Veľmi rada Vám pripravím skupinový kurz španielčiny alebo firemný kurz španielčiny na mieru. Neváhajte mi napísať na kristina@lekciespanielciny.sk alebo zavolať na 0918970219 a dohodneme si detaily.