Španielske zážitky

Láka Vás romantická Andalúzia, alebo Kanárske ostrovy mimo turistických rezortov?
Premýšľate nad cyklistikou v Španielsku, ale nie ste si istí, ako takýto výlet zorganizovať?
Túžite sa kúpať na plážach, na ktoré chodia miestni?
Stráviť časť roka v dome s bazénom na Mallorce?
Vychutnávať si lahodné jedlo a popíjať víno v tapas baroch medzi lokálnymi?

Ušetrite svoj čas a nechajte si poradiť

Možno chcete ísť sami, bez cestovky, ale máte pocit, že naplánovanie takéhoto dobrodružstva vyžaduje veľa času a energie. Ak je Vaším snom zažiť Španielsko inak a hodila by sa Vám pomoc a rady niekoho skúseného, ste tu správne. Pomôžem Vám nájsť správnu lokalitu, vybrať dobré ubytovanie, odporučím vhodné termíny na kúpu leteniek a mnoho ďalšieho. Či už sa chcete počas celého pobytu zdržiavať na jednom mieste, robiť si malé výlety, alebo precestovať celý región a každú noc stráviť inde, rada Vám pomôžem zrealizovať vaše sny. Španielsko poznám, milujem kultúru a prírodu tejto krásnej krajiny a moje bohaté cestovateľské skúsenosti s Vami budem rada zdieľať.

Som Kika a naplánujem a zorganizujem Váš pobyt v Španielsku tak, ako by som ho pripravovala pre seba či svojich priateľov.

Ako to prebieha?

 

Konzultácia

Túžite navštíviť populárnu lokalitu, alebo objaviť malebné zákutia Španielska, na ktorých zastal čas? Užiť si oddych, alebo radšej aktívnu dovolenku?
Na úvodnej online konzultácii sa príjemne porozprávame a prejdeme si vaše predstavy, túžby, rozpočet a ďalšie dôležité detaily.

 

Itinerár

Nájdem a predstavím vám viacero možností ubytovania podľa vašich predstáv a vo vami vybranej lokalite. Vyberiete si to, ktoré sa vám bude najviac páčiť a pomôžem vám s rezerváciou. Keď budete mať potvrdené ubytovanie a letenky, pripravím vám itinerár s tipmi na zaujímavé miesta v okolí, skvelými reštauráciami a ďalšími odporúčaniami.

 

Lekcia španielčiny

Hodina španielčiny pred vaším odchodom, na ktorej Vás naučím niekoľko základných, každodenných fráz, ktoré na svojej ceste nepochybne využijete. Objednajte si v miestnej reštaurácii po španielsky a ukážte rodine či priateľom, čo vo vás je. Una copa más, por favor.

 

Vaša cesta

Ste tam. Ráno vstanete a počujete šum mora či vetra a zatiaľ čo popíjate svoju rannú kávu, lúče slnka Vás šteklia na lícach. Čo to bude dnes? Pokojný deň pri bazéne? Cyklistika? Gastropôžitky? Jedno je jasné – čakajú Vás dni plné zážitkov a španielskeho temperamentu.

Čo všetko je v balíčku?

  • úvodná on-line konzultácia
  • ďalšie konzultácie, na ktorých si prejdeme návrhy vášho ubytovania a itineráru
  • itinerár s konkrétnymi odporúčaniami na dopravu, viacero variánt ubytovania, kvalitné reštaurácie, pláže, pamiatky, zaujímavé miesta a mnoho ďalšieho
  • pomoc a rady pri procese rezervácie ubytovania, leteniek, transferu, atď.
  • lekcia španielčiny pred vaším odchodom
  • poradca na telefóne počas vášho pobytu v prípade neočakávaných udalostí alebo otázok

Ako si môžem službu rezervovať?

Napíšte na kristina.uhnakova@gmail.com a veľmi rada sa Vám budem venovať. ☺️