INDIVIDUÁLNE ONLINE LEKCIE

Klasické online lekcie trvajú 60 minút. Sú pre celé o vás pre vás. Lekcie vám ušijem na mieru, podľa toho, aká je vaša aktuálna úroveň, čo vás baví a aké sú vaše ciele v španielčine. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, práve vďaka osobnému prístupu sa budete už v krátkom čase tešiť zo svojho progresu. Na lekciách využívame zdieľaný súbor v Google Drive, do ktorého vkladám všetky super materiály a počas lekcie zapisujem potrebné veci. K tomuto súboru máte kedykoľvek prístup, takže počas hodín sa môžete plne sústrediť na jazyk a vychutnávať si svoje lekcie.

MINIKONVERZÁCIE

Minicharlas sú výbornou voľbou, ak chcete rozvíjať svoju komunikatívnu španielčinu kvalitne, zaujímavo a zábavne. Trvajú 30 minút, počas ktorých si príjemne pokecáme, buď len tak voľne, alebo o vopred dohodnutej téme (ku ktorej podklady vám zašlem vopred). Po konverzácii odo mňa dostanete spätnú väzbu na vaše najčastejšie chybičky, ako aj pár tipov na obohatenie slovnej zásoby. Zavolať si môžeme počas vašej rannej kávy, pracovnej pauzy alebo pokojne aj počas prechádzky. S videom alebo bez neho, progres a endorfíny pocítite už po prvej debate. Tak čo, ideme na to?

MENTORING

Mentoring je najvýhodnejšou voľbou z hľadiska ceny aj efektivity a funguje na princípe vašej samostatnej práce pod mojím vedením. Je lacnejší ako klasické online lekcie a 100% časovo flexibilný, pretože vy sami si určujete, kedy sa budete učiť. Prakticky to prebieha tak, že 1 x za týždeň odo mňa dostanete kvalitné materiály pre samoštúdium a zadania na individuálnu prácu. Po týždni Vám vypracované úlohy skontrolujem a opravím. Dám vám spätnú väzbu, namotivujem vás a zašlem vám materiály na ďalší týždeň. Ešte skôr, ako začneme s mentoringom, si dáme krátku videokonzultáciu, na ktorej sa spoznáme a podebatujeme o vašej predstave. Aktivity, ktoré budete dostávať, budú totiž šité na mieru pre vás, podľa toho, čo vás baví a aké sú vaše ciele v španielčine.

Čo hovoria moji študenti

Kiku ako lektorku môžem odporučiť, ako sa hovorí, všetkými desiatimi ? Spoločne „španielčinujeme“ už viac ako rok a pol. Naše hodiny sú veľmi príjemné, ako stretnutie s dobrou priateľkou pri šálke kávy, navyše v jazyku, ktorý obe milujeme. Kika je fantastická lektorka, naše lekcie sú zaujímavé, dynamické a rôznorodé, po našich hodinách mám vždy veľa energie a chuť učiť sa ešte viac. Mám rada nielen naše lekcie, ale aj rôzne materiály, ktoré mi Kika pošle počas týždňa – podcasty, videá, zaujímavý článok. Okrem toho, že je skvelá lektorka, Kika je najmä úžasný človek, úprimný a inšpiratívny, s pozitívnym prístupom k životu a k svojej práci. Mohla by som toho napísať naozaj veľa ? Ak takisto zbožňujete španielčinu, Španielsko, jeho kultúru, ľudí, jedlo, spôsob života a túžite sa naučiť tento prenádherný jazyk, Kika ako lektorka je tá najlepšia voľba. Muchas gracias por todo mi amiga y profe ?

Peťka Z.

Keby som mala odporučiť lektorku španielčiny ďalej, bola by to jednoznačne Kristínka. Hodiny s ňou neboli ako v jazykových školách kde sa ide podľa predpísaných tém a postupov. Každú hodinu dokázala prispôsobiť mojím potrebám, priniesla veľa zaujímavostí a nikdy som ani nevedela ako tá hodina zbehla. Je veľmi profesionálna a zároveň z nej ide pozitívna energia a človek sa v jej prítomnosti cíti fakt dobre. Som veľmi rada, že som mala možnosť chodiť na kurz práve ku nej!

Karolínka V.

Kika sa skoro pred rokom stala mojou lektorkou a neviem si predstaviť lepšiu osobu. Nielen to, že ma naučila španielčinu na úroveň, o ktorej som ani nesnívala, ale naučila ma toho veľa aj o kultúre a živote v Španielsku. Naše hodiny boli vždy zaujímavé a niečím iné, keďže vždy som sa musela na hodinu pripraviť inak, tak ma lekcie nikdy neomrzeli. Naše lekcie neboli len drvenie sa gramatiky, alebo slovnej zásoby, ale veľmi som zapájala aj kreativitu a nikdy som sa nenudila. Kiku odporúčam všetkým, pretože nielenže je výborná učiteľka, ale taktiež je aj veľmi príjemný, láskavý a veselý človek, s ktorým máte chuť stráviť aj viac ako len dohodnutý čas na lekciu.

Tami K.

Hodiny s Kikou Vám vždy ubehnú ani neviete ako. Žiaden stres ako v škole, uvoľnená stmosféra a napredovanie v jazyku, ktoré dokážete vidieť, teda hlavne počuť ? A to najhlavnejšie: hodiny majú systém, dobrú štruktúru a výbornú vyváženosť v hlavných činnostiach (čítanie, konverzácia, slovíčka…) a Kika je vždy výborne naladená a pripravená. Je prosto radosť od nej dostávať aj domáce úlohy ?

Roman K.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi, prípadne mi môžete zanechať správu priamo cez tento formulár. Budem sa veľmi tešiť.