Cestovateľská španielčina

Tento rok sa pri pobyte v Španielsku dohovoríte.

dohovorte sa po španielsky pri cestovaní

Láka vás predstava, že si s ľahkosťou poradíte v rozličných cestovateľských situáciách?
Chcete si svoje pobyty v Španielsku a Latinskej Amerike užiť naplno?
Tu ste správne. 

Systematické základy španielčiny

V kurze Cestovateľská španielčina si osvojíte základy španielskej gramatiky a praktickú cestovateľskú slovnú zásobu.

KOMUNIKÁCIA V REŠTAURÁCII A TAPAS BAROCH

Naučíte sa objednať si raňajky v kaviarni, tapas a drink v bare, urobiť rezerváciu stola a podebatovať s čašníkom pri objednávaní večere. 

NA UBYTOVANÍ A V MESTE

V španielčine si vybavíte check-ine v hoteli aj kúpu lístkov na pamiatky a atrakcie. Ukážeme si aj praktické frázy pri nakupovaní a to, ako si hravo poradíte v lekárni. 

KURZ CESTOVATEĽSKÁ ŠPANIELČINA OBSAHUJE

  • 14 videolekcií 
  • 4 editovateľné PDF pracovné zošity
  • autentické audionahrávky od Španielov
  • prehľad cestovateľskej slovnej zásoby
  • kľúč správnych odpovedí
  • BONUS: praktické ťaháky do mobilu

Kurz prebieha formou samoštúdia. K videolekciám a všetkým materiálom v Členskej sekcií máte prístup 24/7 a môžete pracovať svojím tempom.

Či už ste začiatočníci, veční začiatočníci, alebo si len chcete osviežiť španielčinu pred cestou, kurz Cestovateľská španielčina vám poskytne potrebné know-how.

Ak ste úplní začiatočníci, rozsah kurzu zodpovedá tomu, čo by ste na individuálnych hodinách naučili za 3-4 mesiace.

Milovníci cestovania a španielčiny o kurze povedali

Počas kurzu Cestovateľská španielčina človek spozná nielen základy jazyka, ale vďaka dobre spracovaným videám tiež zistí, ako to v oblasti služieb v Španielsku funguje a veľmi dobre sa na svoju dovolenku pripraví. Ja som už v minulosti cestoval v Južnej Amerike a španielčinu som sa učil z knihy pre samoukov. Pri tomto kurze som si ale zapamätal nové veci oveľa rýchlejšie, lebo som mal vďaka videám pocit, že mám svoju vlastnú lektorku. Prehliadanie ide v pohode na PC aj na mobile. A keď mi aj niečo časom z hlavy vypadne, tak ma v teréne zachránia Kikine šikovné cestovateľské ťaháky. Vrelo tento kurz odporúčam všetkým, ktorí chcú zo svojej dovolenky v Španielsku vyťažiť čo najviac.
Matej S.

Hola todos. Tento kurz je absolútne vynikajúci pre kohokoľvek, kto sa učí alebo sa chce učiť španielsky, alebo sa možno len chystá na dovolenku a zaujíma ho jazyk, kultúra, jedlo a bytie v Španielsku. Ja milujem španielsky jazyk, ale nikdy som si nemyslela, že sa ho dokážem učiť, nakoľko moja hlava nie je stavaná na jazyky. Raz som ale toľko googlila, až som narazila na Kikinu stránku a hneď som cítila, že s ňou to pôjde. A moja intuícia ma nesklamala. S Kikou sa učím už viac ako pol roka a po vynikajúcich základoch, Kikinej trpezlivosti, kreatívnosti a mojom narastajúcom sebavedomí, mi dala možnosť vyskúšať jej nový kurz, nakoľko sa chystám do Španielska. V kurze nájdeš autentické veci a tipy, aby si sa v Španielsku vedel obracať a necítil sa ako turista. Kurz obsahuje videá, kde všetko pochopíš a nemusíš sa trápiť sám, audiá kde navnímaš autenticitu a pracovné zošity, kde sa môžeš predviesť, ako sa ti to dostalo do hlavy. Odporúčam všetkými desiatimi.
Zuzka O.

Odteraz v Španielsku a Latinskej Amerike sebavedome.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.

 
kristina.uhnakova@gmail.com