Čo hovoria moji študenti

Kika je skvelá lektorka, ktorá miluje svoju prácu. Na naše spoločné hodiny sa vždy nesmierne teším, pretože sú zábavné, motivujúce, veľmi náučné a najmä šité na mieru, resp. potreby študenta. Nakoľko je Kika človek plný pozitívnej enegie a elánu, tak presne aj v tomto duchu sú jej lekcie – živé, dynamické, prirodzené a bez stresu. Teoretická časť našich hodín prebieha v zdieľanom Google dokumente, kde je všetko uložené a kedykoľvek potrebujem, dohľadám si potrebné info k učivu. S Kikou som sa začala učiť španielčinu úplne od základov na jeseň v r. 2022 a určite mám v pláne zotrvať naďalej. Kika vedie lekcie a rozhovory na priateľskej báze, ale s prirodzenou autoritou lektorky. Čo mne veľmi vyhovuje. Vrelo odporúčam 🙂 Muchas gracias por todo Kika! 🙂

Zuzka H.

Kika je skvelá lektorka, ktorá miluje svoju prácu a to sa odzrkadľuje aj na kvalite. Hodiny s ňou sú jednak zábavné, rôznorodé, zaujímavé, ale hlavne veľmi náučné. Po každej hodine som odchádzala s tým, že som sa utvrdila v tom, čo už viem + som sa naučila niečo nové. Všetky hodiny boli perfektne zorganizované. Všetky poznatky z našich hodín máme v zdieľanom Google dokumente, kam sa k nim viem kedykoľvek vrátiť, čo je podľa mňa efektívne, pretože to človek nikdy nestratí. S Kikou som začala so španielčinou úplne od základov v septembri 2020 (predtým som nevedela ani základne pozdravy) a po 2 rokoch našich spoločných hodín som bola schopná ísť študovať na univerzitu v Granade po španielsky. To, že som pri španielčine vydržala tak dlho je aj tým, že som videla pokrok vďaka efektívnosti, ktorou Kika učí. Okrem toho sa mi na hodinách páči, že sú úplne pohodové a bez stresu. Kika sa vždy zaujíma o moje záľuby a tomu prispôsobuje témy, ktoré rozoberáme. Jednoducho je to veľmi inšpiratívna osoba a dovolím si tvrdiť, že keby bol každý lektor ako ona, tak by sa úroveň vzdelania na Slovensku posunula dopredu.

Zuzka J. @randesosvetom

Milá, šikovná, flexibilná, trpezlivá s profi prístupom. Proste super mladá baba, ktorá vás dokáže neustále motivovať, prinúti vás rozprávať po španielsky ani neviete ako. Hodiny sú uvoľnené, vždy má všetko pripravené – rôzne témy, cvičenia, aktivity. Nuda na hodine rozhodne nehrozí. Určite odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť so španielcinou v hocakej oblasti. Kika, prajem veľa šikovných študákov a nech sa ti darí!

Romana A.

Kika sa nebojí ani veľmi pokročilých študentov (C1) a aj im má rozhodne čo ponúknuť: konverzácia zameraná na dopredu vybranú tému a slovíčka mi pomáha nadobudnúť istotu, ktorá mi chýba. A čo je podstatné – nechá priestor študentovi, aby rozprával on, dokáže sa držať v pozadí a viesť hodinu skvele mierenými otázkami. Ďakujem :)))
Zuzana J.

Počas Kikinho kurzu Cestovateľská španielčina človek spozná nielen základy jazyka, ale vďaka dobre spracovaným videám tiež zistí, ako to v oblasti služieb v Španielsku funguje a veľmi dobre sa na svoju dovolenku pripraví. Ja som už v minulosti cestoval v Južnej Amerike a španielčinu som sa učil z knihy pre samoukov. Pri tomto kurze som si ale zapamätal nové veci oveľa rýchlejšie, lebo som mal vďaka videám pocit, že mám svoju vlastnú lektorku. Prehliadanie ide v pohode na PC aj na mobile. A keď mi aj niečo časom z hlavy vypadne, tak ma v teréne zachránia Kikine šikovné cestovateľské ťaháky. Vrelo tento kurz odporúčam všetkým, ktorí chcú zo svojej dovolenky v Španielsku vyťažiť čo najviac.

Matej S.

Kiku ako lektorku môžem odporučiť, ako sa hovorí, všetkými desiatimi. Spoločne „španielčinujeme“ už viac ako rok a pol. Naše hodiny sú veľmi príjemné, ako stretnutie s dobrou priateľkou pri šálke kávy, navyše v jazyku, ktorý obe milujeme. Kika je fantastická lektorka, naše lekcie sú zaujímavé, dynamické a rôznorodé, po našich hodinách mám vždy veľa energie a chuť učiť sa ešte viac. Mám rada nielen naše lekcie, ale aj rôzne materiály, ktoré mi Kika pošle počas týždňa – podcasty, videá, zaujímavý článok. Okrem toho, že je skvelá lektorka, Kika je najmä úžasný človek, úprimný a inšpiratívny, s pozitívnym prístupom k životu a k svojej práci. Mohla by som toho napísať naozaj veľa. Ak takisto zbožňujete španielčinu, Španielsko, jeho kultúru, ľudí, jedlo, spôsob života a túžite sa naučiť tento prenádherný jazyk, Kika ako lektorka je tá najlepšia voľba. Muchas gracias por todo mi amiga y profe.

Peťka Z.

Kika je lektorka s obrovskou energiou a neskutočnými znalosťami. Veľmi má inšpiruje vedieť španielsky tak ako ona. Jej hodiny sú veľmi zaujímavé, rôznorodé a nikdy sa na nich nenudíte. To čo oceňujem je, že neučí jazyk štandardne školsky. Učí ho tak, aby ste sa vedeli už po krátkom čase dohovoriť a rozprávať o rôznych témach a v rôznych časoch. Teším sa na každú ďalšiu lekciu.
Martina M.

Keby som mala odporučiť lektorku španielčiny ďalej, bola by to jednoznačne Kristínka. Hodiny s ňou neboli ako v jazykových školách kde sa ide podľa predpísaných tém a postupov. Každú hodinu dokázala prispôsobiť mojím potrebám, priniesla veľa zaujímavostí a nikdy som ani nevedela ako tá hodina zbehla. Je veľmi profesionálna a zároveň z nej ide pozitívna energia a človek sa v jej prítomnosti cíti fakt dobre. Som veľmi rada, že som mala možnosť chodiť na kurz práve ku nej!
Karolínka V.

Kika je tá, ktorú hľadáte pri učení španielčiny! Má profesionálny, ale priateľský prístup. Je dokonalo pripravená na každú hodinu, počas ktorej nepočujete nič iné iba španielčinu, čo je veľmi nápomocné, či ste začiatočníkom, alebo máte španielčinu v malíčku. Je milá, vtipná a veľmi trpezlivá, čo považujem za najdôležitejšie. Nikdy som si nemyslela, že je možné, aby som sa jazyk učiť chcela, ale Kika mi úplne zmenila pohľad. 

Alexandra T.

Kristína je vždy usmiata, v dobrej nálade a tak hodina španielčiny ubehne ani neviem ako. Prejdeme vždy niečo z gramatiky, precvičíme si prebrané učivo a konverzujeme na určitú tému. Občas úplne odbočíme od pôvodnej témy, ale prečo nie? Vždy sa lepšie rozpráva o niečom, čo Vám je blízke. Je to trpezlivá, flexibilná doučovateľka, ktorá Vás povzbudí a pochváli, keď to najmenej čakáte a tak z Vás postupne opadne všetok stres z komunikácie v cudzom jazyku.
R.

Kika je neskutočne šikovná lektorka, keďže sama som tiež jazyková lektorka, som na kvalitu a odbornosť ľudí z rovnakej profesie dosť náročná ? Veľmi mi vyhovuje jej spôsob učenia, na hodiny je perfektne pripravená, systematická a každá jedna lekcia s ňou je zaujímavá, či už robíme konverzáciu alebo gramatiku. Musím povedať, že je pre mňa inšpiráciou aj pre moje lekcie francúzštiny a taliančiny (jazyky ktoré učím ja). Môžem vrelo odporúčiť!
Danka L.

Španielčina bola pre mňa vždy veľmi atraktívnym jazykom, ktorým som túžila hovoriť. Vďaka Kristínke je pre mňa štúdium španielčiny zábavou, radosťou a zároveň aj príjemne stráveným časom. Kristínka je nielen milým a pozitívnym človekom, ale aj vynikajúcou a profesionálnou lektorkou. Pre mňa je človekom so srdcom a profesiou na pravom mieste. Úprimne Kristínku odporúčam!
Ivetka T.

Super doučovatelka španělštiny. Vždy je připravená s materialy na hodinu a mluví velmi dobře španělsky a je na ní vždy spoleh. Jsem velmi ráda, že mě doučovala a doporuču ji každému.
Tereza Ž.

S hodinami španielčiny som bola veľmi spokojná, odvážila som sa viac rozprávať tak, aby som z toho nebola vystresovaná. Zopakovala som si niektoré gramatické javy a rozšírila si slovnú zásobu. Páčilo sa mi, že vždy sme čítali nejaký zaujímavý článok s kopou nových slovíčok a že to bolo prestriedané konverzáciami.  Kristína ako učiteľka je veľmi milá a trpezlivá a určite odporúčam. 🙂

Kristína G.

Absolvovala som 20 lekcií s Kikou a ak by mi to dovolil čas, určite by som v tom pokračovala. Kika je veľmi príjemná, milá, múdra žena s ktorou sa dá diskutovať na každú tému. Isteže v španielčine ? Až budem hľadať lektora v budúcnosti, určite to bude Kika. Na hodinu je stále pripravená a tým pádom nestráca Váš čas.

Katka K.

Hodiny s Kikou boli jednym slovom super. Pacilo sa mi, ze sme casto pracovali s kartickami a vela konverzovali. Maximalne produktivne vyuzity cas. Na hodinach sme sa orientovali na prax a rozpravanie. Gramatiku mi vysvetlila velmi jednoducho a bola ochotna dat mi vela cviceni aj na doma. Som rad, ze sa mi casovo prisposobila a vysla v ustrety, kedze som casto odcestovany. Dakujem za vsetko Kika.
Rado

Kristína je výborná lektorka, na hodiny sa vždy veľmi teším a za 2 mesiace som sa naučila veľmi veľa. Hodiny mi maximálne vyhovujú , vždy mi zlepšia náladu. Hovorí ako rodená Španielka a má kamarátsky prístup, čo je pre mňa veľmi dôležité. Muchas gracias por todo.
Klaudi F.

Veľmi príjemné hodiny, dobre vyvážené čo sa týka gramatiky, konverzácie a počúvania. Páči sa mi systematický prístup. Je cítiť, že Kristína má rada španielčinu a že ju baví učiť.
Adriana B.

Kika je proste dokonalá lektorka :-). Vždy milá, ochotná a perfektne pripravená. Na hodinách vidno, že španielčinu učí s láskou, vždy má pripravené zaujímavé témy a cvičenia na mieru, gramatiku vysveľuje veľmi jednoducho a s nekonečnou trpezlivosťou. Na „domácu úlohu“ má vždy pripravené nejaké zaújímavé video, podcast alebo seriál, takže vás motivuje venovať sa španielčine aj vo voľnom čase.
Viky H.

Lekcie španielčiny s Kikou vrelo odporúčam! Konverzáciu i gramatiku prispôsobí Vašim potrebám a poskytne množstvo užitočných materiálov a rád. Na hodiny je skvelo pripravená, nuda nehrozí. Cítite sa s ňou veľmi príjemne a rozhovoríte sa ani sami neviete ako.
Lucia V.

Vždy vzorne pripravená na hodinu a profesionálny pristup.
Michal P.

Nemôžem povedať nič zlé, som mimoriadne spokojný s doučkom. Kristína ma doučila španielčinu výborne a tiež mi pomohla zmeniť prístup k učeniu tohoto jazyku k lepšiemu a naučila ma, ako nájsť v španielčine krásu a mať tento jazyk rád. Hodiny s ňou sú záživné aj zábavné a celkovo ma toto doučko baví. Tak isto aj prostredie pod hradom a výhľad na hrad je upokojujúci. Kristína je tiež veľmi tolerantná, keď niekedy, hoci nerád, meškám. Neviem co ďalej povedať skrátka kto sa chce doručiť španielsky a celkovo prístup – vrelo odporúčam Kristínu.
Samuel S.

Super, Kika je vždy na hodinu pripravená, posiela kvalitné materiály, z každej hodiny sa vždy veľa naučím a k tomu ešte aj zábavnou formou. odporúčam. 🙂

Júlia Š.

S Kristínou mám veľmi dobré skúsenosti a s istotou môžem povedať, že jej hodiny boli naplňujúce! Moja aktuálna úroveň sa pohybuje niekde medzi levelom B1-B2. Páčilo sa mi prispôsobovanie tém k mojim záujmom, konverzácia a naučenie sa nových vecí a to nie len v oblasti španielčiny. 🙂

Martina K.

Kika je milá, príjemná osoba a doučovateľka v jednom. Vysvetlí, pomôže. Chodím na bilingválne gymnázium. Páčilo sa mi, ako vedela vždy pred hodinou pripraviť materiály zo španielskej literatúry, vysvetliť mi to, ako som potrebovala. Veľmi mi to pomohlo.
Alenka B.

Milá, priateľská a vždy pozitívne naladená. Každá hodina je zaujímavá a prispôsobená študentovým potrebám. Hodiny su veľmi efekívne a taktiež aj domáce úlohy. Jednoznačne odporúčam každému jednému, kto sa chce zlepšiť v španielčine.
Paulína Š.

Vďaka Kristínke som sa naučil užívať si štúdium cudzieho jazyka úplne iným spôsobom, ako tomu bolo u mňa v minulosti pri iných jazykoch. Veľmi oceňujem, že na hodinách veľa rozprávame, komunikujeme, čo celkovo zintenzívňuje dobrý pocit z učenia sa jazyka a zároveň mi to pomáha lepšie uchopiť naučenú gramatiku a slovnú zásobu. Kristínka ma úžasným spôsobom zorganizovaný priebeh hodiny, skvelé pracovné materiály, je inovatívna a tématicky to prispôsobuje oblastiam záujmu klienta, čo znovu vytvára zo štúdia zábavu/hobby. Odhliadnuc od všetkých jej nesporných kvalít poskytovať lekcie španielčiny klientom na profesionálnej úrovni je Kristínka fantastickým a inšpiratívnym človekom, a to je skutočnosť, ktorá mi dovoľuje hodnotiť Kristínku ako osobnosť a zároveň aj jej kvality na úplne najvyššej úrovni. Obrovská spokojnosť a Ďakujem !
Vladko Z.

Hodiny španielčiny s Kikou odporúčame všetkým, ktorí sa chcú naučiť španielčinu efektívnou a príjemnou formou. Všetky lekcie boli perfektne pripravené, témy a aktivity boli zaujímavé a nikdy sme sa na hodinách nenudili. Kika je úžasná osoba a lektorka v jednom, má skvelý prístup aj spôsob výučby, takže sme boli v krátkom čase schopné samostatne rozprávať po španielsky na rôzne témy. Atmosféra na hodinách bola vždy príjemná a uvoľnená, pri konverzáciách máte často pocit, že ste s kamoškou na káve 🙂 Čo sa týka materiálov, všetky boli prehľadne spracované, vždy sme od Kiky dostali aj nejaké tipy navyše, aby sme mohli rozvíjať španielčinu aj mimo hodín. Kika nás vždy vedela namotivovať, vysvetliť gramatiku, s ktorou sme sa občas trápili 😀 a po každej hodine sme cítili posun vpred a tešili sme sa na ďalšie lekcie. Muchas gracias por todo Kika! Tus estudiantes y amigas Andrea y Lucia 🙂
Andrea a Lucia, VALERON Enviro Consulting s.r.o

Lekcie španielčiny s lektorkou Kikou boli fantastické, odporúčam každému kto sa chce naučiť alebo zdokonaliť v španielčine. Sú vedené veľmi zaujímavou formou, nikdy sa nebudete nudiť a veľa sa toho naučíte. Ja som u nej študovala cca 3 roky a som rada, že som sa rozhodla práve pre ňu.
Miška K.

Kika tú eres la mejor. Neskutočne trpezlivá lektorka, motivuje a hľadá také spôsoby že naučí aj jazykového antitalenta. Veľmi oceňujem, že má prehľad o rôznych oblastiach a že na každú hodinu pripravovala materiály a slovnú zásobu súvisiacu s mojím biznisom.
Matej V.

Kikin videokurz pre začiatočníkov je absolútne vynikajúci pre kohokoľvek, kto sa učí alebo sa chce učiť španielsky, alebo sa možno len chystá na dovolenku a zaujíma ho jazyk, kultúra, jedlo a bytie v Španielsku. Ja milujem španielsky jazyk, ale nikdy som si nemyslela, že sa ho dokážem učiť, nakoľko moja hlava nie je stavaná na jazyky. Raz som ale toľko googlila, až som narazila na Kikinu stránku a hneď som cítila, že s ňou to pôjde. A moja intuícia ma nesklamala. S Kikou sa učím už viac ako pol roka a po vynikajúcich základoch, Kikinej trpezlivosti, kreatívnosti a mojom narastajúcom sebavedomí, mi dala možnosť vyskúšať jej nový kurz, nakoľko sa chystám do Španielska. V kurze nájdeš autentické veci a tipy, aby si sa v Španielsku vedel obracať a necítil sa ako turista. Kurz obsahuje videá, kde všetko pochopíš a nemusíš sa trápiť sám, audiá kde navnímaš autenticitu a pracovné zošity, kde sa môžeš predviesť, ako sa ti to dostalo do hlavy. Odporúčam všetkými desiatimi.

Zuzka O.

Kika je naozaj výborná lektorka. Navštívila som veľa jazykových škôl, kurzov a predmetov na školách a Kika je jednoznačne najlepšia učiteľka jazyka akú som mala! Španielčinu som sa s Kikou učila 3 roky popri vysokej škole, jedna 2hodinovka týždenne a vďaka nej som sa dostala z nulovej znalosti španielčiny na komunikatívnu úroveň B2, a mohla vycestovať na Erasmus do Granady a študovať tu medicínu v španielčine. Kika ma pripravila nie len jazykovo, ale aj kultúrne, pred mojim odchodom sme preberali medicínsku terminológiu, bavili sa o zvykoch v Španielsku, o školskom systéme… Vďaka tomu som sa cítila absolútne pripravená na svoj pobyt a štúdium tu. Články, aktivity, konverzácie, videá, podcasty – s Kikou sa jednoducho nedá nezamilovať si Španielsko a tužiť španielčinou žiť každý deň  Prispôsobuje hodiny presne podľa potrieb jednotlivca, neustále na sebe pracuje, hodiny sú vždy zábavné a náučné nabité výbornou energiou a atmosférou. Kiež by takých skvelých učiteľov bolo viac!

Sofia H.

Kika je veľmi dobrá lektorka, naučila ma toho veľa. Vždy sa snaží, aby hodina španielčiny nebola nudná, a ide jej to. Aj keď som nemal práve najlepší deň, každý krát mi naša hodina zlepšila náladu. Odporúčam ju úplne každému, kto sa chce učiť po španielsky.

Krištof P.

S hodinami jsem byla velice spokojená. Kristina byla vždy dokonale na hodinu připravená, látku mi dokázala skvěle vysvětlit a se vším pomoct. ? Doučování je pestré a zábavné.
Anouchka Ž.

S Kikou sa učím španielčinu popri práci už vyše roka. Začínala som s ňou od úplného začiatku a za rok mi pomohla dostať sa na takú úroveň, že som sama vycestovala do Španielska a mohla sa zúčastniť kurzu španielčiny v tej nádhernej a úžasnej krajine. Pripravila ma na všetky situácie, ktoré ma mohli stretnúť a to mi pomohlo aj v stresujúcejších momentoch, kedy mi napadlo iba to, čo sme sa naučili. Chcem povedať, že nespočetne krát som ďakovala, že som si našla takú skvelú lektorku. Nielenže je vždy pripravená, flexibilná, hodiny a témy sú prispôsobené podľa mojej rýchlosti učenia a zábavnou formou, ale dáva k tomu všetkému vždy viac. Vytvára príjemnú priateľskú atmosféru, zasiela aj mimo hodín podcasty, videá a materiály, neustále napreduje, rozvíja a zlepšuje kvalitu hodín a vie podporiť, keď príde občas obdobie kedy sa „vytratí“ to nadšenie z učenia. Tieto pridané hodnoty sú vzácne a som rada, že sú medzi nami takí ľudia ako Kika, ktorí svoju prácu robia s takým srdcom ako ona.

Kristy K.

Kika sa skoro pred rokom stala mojou lektorkou a neviem si predstaviť lepšiu osobu. Nielen to, že ma naučila španielčinu na úroveň, o ktorej som ani nesnívala, ale naučila ma toho veľa aj o kultúre a živote v Španielsku. Naše hodiny boli vždy zaujímavé a niečím iné, keďže vždy som sa musela na hodinu pripraviť inak, tak ma lekcie nikdy neomrzeli. Naše lekcie neboli len drvenie sa gramatiky, alebo slovnej zásoby, ale veľmi som zapájala aj kreativitu a nikdy som sa nenudila. Kiku odporúčam všetkým, pretože nielenže je výborná učiteľka, ale taktiež je aj veľmi príjemný, láskavý a veselý človek, s ktorým máte chuť stráviť aj viac ako len dohodnutý čas na lekciu.
Tami K.

Kikine hodiny sú síce drahšie ako skupinové hodiny v jazykovke, avšak s Kikou preberiete za pár hodín tak veľa učiva ako by ste v jazykovke preberali za pol roka. Kika vždy prispôsobí hodiny na mieru a je veľmi prijemná a nestretol som človeka ktorý by vedel tak dobre a zrozumiteľne vysvetľovať gramatiku ako Kika. Odporúčam jej hodiny všetkými 10 prstami.
Alexander B.

Lekcie španielčiny mi veľmi pomáhajú, odkedy na ne chodím a cítim veľký pokrok vo svojej španielčine. Na všetkych hodinách prebereme trošku gramatiky, potom si dáme konverzáciu, a niekedy si zahráme aj nejakú španielsku hru. Tiež pozerávame nejaké videá o ktorých potom musím rozprávať ako som ich pochopil a o čom boli. Keď v škole nejakej téme nepochopím na lekciách španielčiny je mi vždy veľmi dobre vysvetlená a aj si túto tému vyskúšame na nejakých úlohách. Odkedy mám tieto lekcie dostávam samé jednotky v škole a perfektne chápem všetky témy zo školy. Väcšinou sa naučím aj nejaké nové témy ktoré potom viem využiť v škole ale aj v iných situáciach.
Ben

Buenos dias! Kika je úplne super zlatá a vždy (aj keď jej dám vedieť na poslednú chvíľu) pripravená doučovateľka. Menila som školu a tak som musela „prekonvertovať“ z francúzštiny na španielčinu. S Kikou mi to trvalo len 7 hodín! Za 7 hodín som dobehla spolužiakov, ktorí sa španielčinu učili 4 mesiace! Kika má totiž pripravené veľmi efektné a zábavné hry, aktivity aj cvičenia, vďaka ktorým som to zvládla ♥️ (nevynechali sme samozrejme ani počúvanie niektorých španielskych hitov ). Všetkým odporúčam KIKU !!! Hasta pronto Kika.
Raška R.

Kika je skvelá lektorka s ktorou sú hodiny španielčiny vždy príjemné a veľa ťa naučia. Nemôžem jej nič vytknúť ? Dala mi veľmi dobré základy, vďaka ktorým som sa sama v Španielsku nestratila. Rozhodne sa teším keď budem v lekciách s Kikou pokračovať. 
Veronika M.

Lekcie u Kiky sú skvelé, aj keď ste začiatočník, už po pár týždňoch začnete chápať krátke písané texty a videá, spoznáte základné frázy a orientáciu v jazyku. Na všetky možné témy Vám poskytne veľa materiálov na opakovanie, čiže ten progres v učení môžete aj sami vo voľnom čase urýchliť. Je zároveň veľmi priateľskou lektorkou, a je cítiť, že učenie španielčiny iných ju veľmi baví a napĺňa. Robí to s vášňou. Tomu kto sa rozhodol učiť španielčinu, určite odporúčam.
Michal F.

Hodiny s Kikou sú zaujímavé a interaktívne, používa rôzne spôsoby budovania slovnej zásoby, preberáme zaujímavé témy, nikdy nie je nuda. Veľmi odporúčam! 
Gabi T.

Kristína je veľmi kvalitná doučovateľka španielčiny, najväčšou výhodou jej hodín je ich flexibilita a prispôsobivosť podľa potrieb študenta. Okrem toho, že jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom učí španielčinu s dôrazom najmä na jej používanie v konverzácii, takže na hodinách rozhodne nebýva nuda, sa hodina vždy prispôsobí akútnym potrebám študenta v prípade napríklad písomky v škole. Nemám naozaj jej hodinám čo vytknúť a ak hľadáte pútavý, kvalitný a flexibilný spôsob štúdia španielčiny, Kristína je naozaj vynikajúca.
Matej M.

Kristína es una profesora excelente!!!
Marek Š.

Veľmi príjemná, milá a vtipná. Na hodinu je vždy perfektne pripravená, hodiny prispôsobuje potrebám, schopnostiam a záujmom študenta. Keď som odchádzala som na dovolenku, na vyučovaej hodine privítala článkom so zaujímavosťami ostrova, na ktorý som odchádzala. Hodiny sú jednoducho veľmi zábavné, a španielčina zrazu nie je niečo, čo musím, ale čo chcem. 🙂

Laura S.

Hodiny a Kristínou sú vždy dobre organizované a časovo rozvrhnuté. Zároveň je hodina motivačná a veľmi príjemná.
Maťa M.

Kika mi pomohla zlepšiť známku zo španielčiny z 3 na 1. Pomohla mi, aby som sa nebála rozprávať po španielsky a bola stále veľmi milá. Hlavne z gramatiky mi všetko vysvetlila tak, že som to hneď pochopila. Keď som mala pred písomkou, zavolala som jej a našla si na mňa čas aj cez víkend. Ďakujem.
Natália V.

Tieto hodiny, co som mohla mat cest zdokonalit sa v spanielcine, boli uzasne, vela novych veci som sa naucila. Pomahala mi s domacimi ulohami, co som dostala zo spanielciny a zdokonalovala som sa v rozpravani, v gramatike a najma pochopeni textu. Som velmi rada, ze som mala takuto uzasnu ucitelku spanielciny. Ja osobne som vyskusala vela doucovateliek, ale zo vsetkych je najlepsia ona Kristina – mila, vtipna, chytra baba.
Lea S.

Doučovanie s Kristínou mi veľmi pomohlo na prípravu na maturitu. Hodiny mala veľmi dobre zorganizované a navyše neboli nudné. Používala vlastné materiály a čítať mi dávala zaujímavé články. Je dobré, keď je výučba spojená s vecami, ktoré sa konkrétne dejú vo svete. Stále sme konverzovali len po španielsky a zlepšila sa tak moja slovná zásoba. Určite doporučujem!
Zuzana M.

Keďže som potrebovala naozaj dobrý CV a motivačný list, aby som sa dostala do španielskej dobrovoľníckej organizácie, oslovila som Kiku, či mi nepomôže vytvoriť niečo naozaj originálne, čo by ich zaujalo. Bola som veľmi spokojná s jej prístupom a pripravenosťou. Čas na hodine bol pre mňa obohacujúcim. Páčilo sa mi, že sa Kika zaujímala aj po doučovaní, aký úspech mal môj CV a motivačný list. Odporučila by som ju určite každému, kto má rád španielčinu, profesionálny prístup a ľudí, ktorí sú zhovievaví a ústretoví. Naozaj pozorná a milá dievčina.
Miriam V.

Perfektná príprava na hodinu a veľmi dobre vysvetlená gramatika. Taktiež doučovanie prebiehalo v priateľskom duchu a príjemnej atmosfére, čo je veľká podpora pre osobu, ktorá je doučovaná, dodá vám to sebavedomie a tiež sa rýchlejšie rozhovoríte v danom jazyku.
Róbert L.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.

 
kristina.uhnakova@gmail.com