INDIVIDUÁLNE ONLINE LEKCIE

Tradičné online lekcie trvajú 60 minút, ktoré sú len pre vás a len o vás. Sú šité na mieru, podľa toho, aké sú vaše ciele v španielčine, čo vás baví a na čo sa chcete zamerať. Sú vhodné pre akúkoľvek úroveň – od úplných začiatočníkov až po veľmi pokročilých študentov, ktorí sa chcú dostať na úroveň C2. Na lekciách využívame zdieľaný súbor v Google Drive, do ktorého vkladám všetky materiály a počas lekcie zapisujem potrebné veci. K tomuto súboru máte kedykoľvek prístup, takže počas hodiny sa môžete plne sústrediť na jazyk a vychutnávať si svoju lekciu.

Úvodná lekcia

Vyskúšate si, ako lekcia vyzerá a či si „sedíme“. Uvidíte materiály, ukážeme si, ako funguje Google Drive a preberieme vašu predstavu i ciele. Táto lekcia je nezáväzná. Ak sa vám zapáči, zvolíte si balíček, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať.

Balíček 5 lekcií

Chcete si osviežiť španielčinu pred dovolenkou, prípadne pomôcť s prípravou na skúšku či pracovný pohovor? Nakupujete radi v menšom? V tom prípade je práve tento malý balíček vhodnou voľbou pre krátkodobú spoluprácu. Platnosť balíčka sú 2 mesiace.

Balíček 10 lekcií

Hodina španielčiny týždenne ako príjemný rituál? Záleží len na vás, či túžite napredovať v pokojnom rytme s obľúbeným nápojom vedľa klávesnice, alebo budeme makať intenzívne ako draci. Tento balíček je medzi študentami najobľúbenejší a jeho platnosť sú 3 mesiace.

Balíček 20 lekcií

Máte v úmysle pustiť sa do španielčiny naozaj intenzívne? Najvýhodnejší balíček najčastejšie ho využívajú študenti, ktorí mávajú 2+ lekcií týždenne, alebo tí, ktorí chcú mať španielčinu ako dlhodobú súčasť svojej rutiny. Platnosť tohto balíčka je 6 mesiacov.

MINIKONVERZÁCIE

Minicharlas sú výbornou voľbou, ak chcete rozvíjať svoju komunikatívnu španielčinu kvalitne, zaujímavo a zábavne. Trvajú 30 minút, počas ktorých si príjemne pokecáme, buď len tak voľne, alebo o vopred dohodnutej téme. Po hodine odo mňa dostanete spätnú väzbu na vaše najčastejšie chybičky, ako aj pár tipov na obohatenie slovnej zásoby. Zavolať si môžeme kedykoľvek – počas vašej pauzy práci, z kaviarne,  počas prechádzky, s videom alebo bez neho. Na minikonverzáciách tiež využívame Google Drive, do ktorého vkladám podklady, materiály, odkazy na videá a zapisujem poznámky z lekcie, ktoré si po skončení debaty môžete pozrieť a sledovať tak váš progres.

Úvodná minikonverzácia

Spoznajme sa!

Balíček 5 minikonverzácií

Platnosť balíčka sú 2 mesiace.

Balíček 10 minikonverzácií

Platnosť balíčka sú 3 mesiace.

Balíček 20 minikonverzácií

Platnosť balíčka je 5 mesiacov.

Často kladené otázky

a odpovede na ne nájdete tu

Ako funguje spolupráca s Tebou?

Naučiť sa jazyk je veľký projekt, preto ešte predtým, než začneme s výukou naostro, si dáme úvodnú hodinu. Na nej si vyskúšate, ako lekcia u mňa vyzerá, či si „sedíme“, atď. Úvodná lekcia je nezáväzná a uhrádza sa samostatne. V záujmu o klasické lekcie trvá 60 minút a stojí 30 eur, v prípade minikonverzácií trvá 30 minút a stojí 17 eur.  Ak si vzájomne „sadneme“, dohodneme si termíny ďalších lekcií a vyberiete si balíček, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám.

Ako vyzerajú lekcie?

Na začiatku každej clase sa chvíľku rozprávame (en español, claro), skontrolujeme si úlohu a prejdeme na ďalšie actividades. Tie sú rôzne, pretože lekcie šijem každému študentovi na mieru. ? Často čítame zaujímavé články a rozprávame sa o nich, robíme interaktívne cvičenia, alebo si dáme moju špecialitu – café cultural... Často len tak voľne debatujeme o vašom živote a o témach, ktoré vás bavia. Jedno je však isté: väčšinu času na lekcii rozprávate VY a to aj v prípade, že ste začiatočník.

Ako si môžem dohodnúť úvodnú hodinu?
Je to jednoduché – stačí, ak ma kontaktujete cez formulár priamo tu na webe. Zašlem vám kalendár dostupných termínov na úvodnú hodinu, spolu s krátkym dotazníkom, v ktorom zistím viac info o vašich predstavách a očakávaniach. Úvodná lekcia je nezáväzná a uhrádza sa samostatne. Môžete si skúsiť, či sa Vám pozdáva môj štýl výučby a detailne preberieme vaše nápady, želania a očakávania od kurzu.
Ako často mi odporúčaš mávať hodiny?
Ideálne každý týždeň v rovnakom termíne. Vďaka tomu si vytvoríte pozitívny návyk a ľahšie naplánujete nielen prípravu na hodinu, ale aj svoje ďalšie aktivity. Výhodou pravidelných termínov je aj to, že nemusíme každý týždeň strácať čas dohadovaním termínov a môžeme sa sústrediť na to podstatné – výuku a zábavu. ? Čo sa týka frekvencie, zo skúsenosti pozorujem, že najefektívnejšie napredujú študenti, ktorí venujú španielčine aj čas mimo lekcie (urobia si domácu úlohu, pozrú si video, ktoré im pošlem, sledujú seriály, atď.). Tempo, rozsah a frekvencia výuky však záleží len na vás. Rada Vám pomôžem nájsť ten správny systém.
Za ako dlho sa dohovorím po španielsky?
Vynikajúca otázka. Pod výrazom „dohovoriť sa po španielsky“ si však každý predstaví niečo iné. ? Napríklad, vedieť si objednať si v reštaurácii budete už po pár týždňoch. Ak vás zaujíma, po akom čase budete vedieť viesť plnohodnotnú debatu či vybaviť si v Španielsku administratívne záležitosti, to je veľmi individuálne. Môže to trvať niekoľko mesiacov, ale aj niekoľko rokov. Zatiaľ čo jeden študent sa rozhovorí sa až po dlhej dobe, keď má istotu, že hovorí všetko správne, iný študent využije každú možnosť, aby španielčinu využil v praxi, nevadí mu robiť chyby a ak treba, pomáhať si gestikuláciou. Obe možnosti sú úplne v poriadku a aj cesta je cieľ. Rada vám lekcie nastavím tak, aby vám bola príjemná. ?
Za aký čas si musím minúť predplatené lekcie?
Platnosť jednotlivých balíčkov lekcií a minikonverzácií je uvedená v cenníku. Napríklad, najpopulárnejší balíček na 10 lekcií má platnosť 3 mesiace. To znamená, že ak si v januári 2023 kúpite balíček 10 lekcií, mali by ste ich absolvovať v najbližších 3 mesiacoch. V prípade, že by svoje predplatené lekcie nemôžete absolvovať v uvedenom časovom období, zvyšné lekcie si môžete vybrať v podobe mentoringu (dostanete odo mňa zadania na samoštúdium a individuálnu prácu, ktorú vám skontrolujem a opravím).
Čo v prípade, že potrebujem zrušiť hodinu? Ako funguje zmena termínu?
Ak sa vám zmenia plány a nemôžete sa zúčastniť svojej lekcie, je potrebné oznámiť mi zrušenie hodiny viac ako 24 hodín pred dohodnutou lekciou. Včas zrušenú lekciu si môžeme nahradiť dvoma spôsobmi:
a) v inom termíne v daný týždeň, ak je dostupný
b) ak iný termín nie je dostupný, zrušená lekcia sa automaticky nahradí mentoringom: zašlem vám materiály pre samoštúdium a zadania na individuálnu prácu, ktorú vám následne opravím a dám spätnú väzbu. Na najbližšej lekcii tak budeme môcť plynule pokračovať.
V prípade, že sa na lekciu neprihlásite, alebo ju zrušíte menej ako 24 hodín predtým, ako sa má konať, sa ráta ako uskutočnená. Pri neskorom zrušení lekcie vám, žiaľ, nemôžem poskytnúť náhradný termín.
V prípade, že idete na dovolenku alebo ochoriete, je možnosť individuálnej dohody: prerušenie kurzu alebo mentoring. Časté rušenie lekcií však môže viesť k ukončeniu spolupráce z mojej strany, pretože svoj čas chcem venovať študentom, ktorí sú odhodlaní vyhradiť si na štúdium aspoň hodinu týždenne.
Doučuješ študentov SŠ/GYM/VŠ?
Áno, avšak prijímam len zodpovedných študentov, ktorí si uvedomujú, že bez ich snahy to nepôjde. Väčšina mojich študentov má na vysvečení jednotky a hodiny ich bavia, pretože na doučkách preberáme témy prispôsobené ich záujmom. ?
Učíš aj dvojice?
Áno, jasnačka. V prípade špecifických požiadaviek ma kontaktujte cez formulár alebo na mail kristina.uhnakova@gmail.com a rada vám pripravím ponuku na mieru.
Robíš aj kurzy pre firmy?

Áno, ale učím iba online. Ak máte záujem o biznis španielčinu, rada Vám pripravím kurz individuálne a strategicky, tak, aby ste už v krátkej dobe cítili pokroky. Kontaktujte ma na mail a dohodneme si videohovor, na ktorom preberieme detaily.

Učíš aj osobne?

Nie, lekcie prebiehajú iba online. Vďaka tomu nie ste viazaní na jedno miesto a môžete sa učiť odkiaľkoľvek.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.

 

kristina.uhnakova@gmail.com