Lektorka kika

Moje meno je Kristina Uhnak a žijem v španielskej dedine neďaleko Valencie, v cyklistickom raji medzi kopcami, olivovými hájmi a morom. Podobne ako slnko a paellu však milujem aj ruch Bratislavy.

Po španielsky som sa naučila na bilingválnom gymnáziu. Ako lektorka som začala pracovať počas štúdia na výške a veľmi rýchlo som pochopila, že sprostredkovať jazyk druhým ľuďom ma nesmierne baví. Najväčší zmysel vidím v spoluprácach, ktoré sú založené na individuálnom prístupe, dôvere a pravidelnosti, preto sa špecializujem na online kurzy 1:1. Vidieť študentov rásť, systematicky sa posúvať a postupne naberať sebavedomie v jazyku je pre mňa to najcennejšie.

Láka vás španielčina? Tak si predstavte, kde môžete byť o pol roka alebo o rok, ak začnete dnes. Rada vás budem sprevádzať a okrem systému a najlepších materiálov vám dám riadnu dávku motivácie a podpory. Ten najlepší čas začať je TERAZ. Teším sa na vašu správu.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.
 
kristina.uhnakova@gmail.com

 

INDIVIDUÁLNE ONLINE LEKCIE

Klasické online lekcie španielčiny trvajú 60 minút a spravidla sa konajú 1-2 x týždenne. Sú pre celé o vás pre vás. Obsah hodín vám ušijem na mieru, podľa toho, aká je vaša aktuálna úroveň, čo vás baví a aké sú vaše ciele v španielčine. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, práve vďaka osobnému prístupu sa budete už v krátkom čase tešiť zo svojho progresu. 

MINIKONVERZÁCIE ŠITÉ NA MIERU

Chcete sa v priebehu 30 minút pozitívne naladiť na celý deň? Minicharlas sú najlepšou voľbou, ak chcete rozvíjať svoju komunikatívnu španielčinu zaujímavo a zábavne. Okrem toho, že svoju španielčinu posuniete vpred, sa dozviete plno informácií zo zaujímavých tém, ktoré vás posunú aj osobnostne. Minicharlas trvajú 30 minút, počas ktorých si príjemne pokecáme, buď len tak voľne, alebo o vopred dohodnutej téme (ku ktorej podklady vám zašlem vopred). Po konverzácii odo mňa dostanete spätnú väzbu na vaše najčastejšie chybičky, ako aj pár tipov na obohatenie slovnej zásoby. Zavolať si môžeme počas vašej rannej kávy, pracovnej pauzy alebo pokojne aj počas prechádzky. 

MENTORING PRE SAMOUKOV

Mentoring je časovo najflexibilnejšia forma výuky. Vy sami si určujete, kedy sa budete učiť. Mentoring funguje na princípe vašej samostatnej práce s mojou plnou podporou. Vytvorím vám smart plán, dodám tie najlepšie materiály a úlohy, namotivujem vás a každý týždeň budete mať moju podporu a spätnú väzbu. Ešte skôr, ako začneme s mentoringom, si dáme krátku videokonzultáciu, na ktorej sa spoznáme a podebatujeme o vašej predstave. Aktivity, ktoré budete dostávať, budú totiž šité na mieru pre vás, podľa toho, čo vás baví a aké sú vaše ciele v španielčine.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.

 
kristina.uhnakova@gmail.com