Lektorka kika

Moje meno je Kristina Uhnak. Mám 29 rokov a žijem v španielskej dedine, ktorú miestni nazývajú paraíso entre montañas = raj medzi kopcami. Podobne ako slnko, more a paellu milujem aj ruch Bratislavy, beh popri Dunaji a pitie cappuccina v príjemnej kaviarni.

Po španielsky som sa naučila na bilingválnom gymnáziu. Ako lektorka som začala pracovať počas štúdia na výške a veľmi rýchlo som pochopila, že sprostredkovať jazyk druhým ľuďom ma veľmi baví. Najväčší zmysel vidím v spoluprácach, ktoré sú založené na individuálnom prístupe, dôvere a pravidelnosti, preto sa špecializujem na online kurzy 1:1 pre tínedžerov a dospelých. Vidieť študentov rásť, systematicky sa posúvať a postupne naberať sebavedomie v jazyku je pre mňa to najcennejšie.

Láka vás španielčina? Tak si predstavte, kde môžete byť o pol roka alebo o rok, ak začnete dnes. Rada vás budem sprevádzať a okrem systému a najlepších materiálov vám dám riadnu dávku motivácie a podpory. Ten najlepší čas začať je TERAZ. Teším sa na vašu správu.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.
 
kristina.uhnakova@gmail.com

 

INDIVIDUÁLNE ONLINE LEKCIE

Klasické online lekcie trvajú 60 minút. Sú pre celé o vás pre vás. Lekcie vám ušijem na mieru, podľa toho, aká je vaša aktuálna úroveň, čo vás baví a aké sú vaše ciele v španielčine. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, práve vďaka osobnému prístupu sa budete už v krátkom čase tešiť zo svojho progresu. Na lekciách využívame zdieľaný súbor v Google Drive, do ktorého vkladám všetky super materiály a počas lekcie zapisujem potrebné veci. K tomuto súboru máte kedykoľvek prístup, takže počas hodín sa môžete plne sústrediť na jazyk a vychutnávať si svoje lekcie.

MINIKONVERZÁCIE

Minicharlas sú výbornou voľbou, ak chcete rozvíjať svoju komunikatívnu španielčinu kvalitne, zaujímavo a zábavne. Trvajú 30 minút, počas ktorých si príjemne pokecáme, buď len tak voľne, alebo o vopred dohodnutej téme (ku ktorej podklady vám zašlem vopred). Po konverzácii odo mňa dostanete spätnú väzbu na vaše najčastejšie chybičky, ako aj pár tipov na obohatenie slovnej zásoby. Zavolať si môžeme počas vašej rannej kávy, pracovnej pauzy alebo pokojne aj počas prechádzky. S videom alebo bez neho, progres a endorfíny pocítite už po prvej debate. Tak čo, ideme na to?

MENTORING

Mentoring je najvýhodnejšou voľbou z hľadiska ceny aj efektivity a funguje na princípe vašej samostatnej práce pod mojím vedením. Je lacnejší ako klasické online lekcie a 100% časovo flexibilný, pretože vy sami si určujete, kedy sa budete učiť. Prakticky to prebieha tak, že 1 x za týždeň odo mňa dostanete kvalitné materiály pre samoštúdium a zadania na individuálnu prácu. Po týždni Vám vypracované úlohy skontrolujem a opravím. Dám vám spätnú väzbu, namotivujem vás a zašlem vám materiály na ďalší týždeň. Ešte skôr, ako začneme s mentoringom, si dáme krátku videokonzultáciu, na ktorej sa spoznáme a podebatujeme o vašej predstave. Aktivity, ktoré budete dostávať, budú totiž šité na mieru pre vás, podľa toho, čo vás baví a aké sú vaše ciele v španielčine.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.

 

kristina.uhnakova@gmail.com