Keby som mala odporučiť lektorku španielčiny ďalej, bola by to jednoznačne Kristínka. Hodiny s ňou neboli ako v jazykových školách kde sa ide podľa predpísaných tém a postupov. Každú hodinu dokázala prispôsobiť mojím potrebám, priniesla veľa zaujímavostí a nikdy som ani nevedela ako tá hodina zbehla. Je veľmi profesionálna a zároveň z nej ide pozitívna energia a človek sa v jej prítomnosti cíti fakt dobre.

Karolínka V.

 

Lektorka Kika Uhnakova

Volám sa Kika a špecializujem sa na lekcie španielčiny šité na mieru. Učím najmä dospelých a tínedžerov. Baví ma vymýšľať spôsoby, ako učenie pre mojich študentov zefektívniť a spríjemniť, vytvoriť si zo španielčiny príjemný, systematický, dlhodobo udržateľný rituál. Mojim krédom v spoluprácach je systematickosť a dôverná atmosféra.

Žijem v španielskej dedine neďaleko Valencie. Milujem slnko, more a pohodu a útržky z môjho života v Španielsku zdieľam na mojom instagrame @lekciespanielciny.

Na mojom blogu si môžete prečítať rôzne moje grify, tipy a triky súvisiace so španielčinou a kultúrou. Od roku 2020 moje know-how z oblasti lektorstva využívam aj na to, že pomáham aj iným lektorom podnikať v oblasti vzdelávania kvalitne a tým posunúť úroveň vzdelávania na Slovensku a v Čechách vyššie.

Baví ma cestovanie, bici, psychológia, udržateľná móda, starostlivosť o pleť a hlboké debaty pri dobrom jedle. Ale nemám rada povrchnosť, artičoky a baklažán. Ale dosť už o mne. 🙂 Láka vás španielčina? Tak si predstavte, kde môžete byť o rok, ak začnete dnes. Teším sa na vašu správu!

Kika je naozaj výborná lektorka. Navštívila som veľa jazykových škôl, kurzov a predmetov na školách a Kika je jednoznačne najlepšia učiteľka jazyka akú som mala! Španielčinu som sa s Kikou učila 3 roky popri vysokej škole, jedna 2hodinovka týždenne a vďaka nej som sa dostala z nulovej znalosti španielčiny na komunikatívnu úroveň B2, a mohla vycestovať na Erasmus do Granady a študovať tu medicínu v španielčine. 

Sofia H.

 

Videokurz španielčina pre samoukov

VIDEOKURZ PRE SAMOUKOV

Naučte sa základy španielčiny a cestovateľskú slovnú zásobu v kurze pre samoukov.

14 videolekcií

  • systematické základy španielčiny
  • gramatika aj slovná zásoba
  • autentické audionahrávky od Španielov
  • pracovné zošity a kľúč šprávnych odpovedí

Detaily kurzu a prihlasovanie TU.

kontakt

Sociálne siete nám ponúkajú viacero možností, ako sa môžeme spojiť. Vyberte si niektorú z nich a napíšte mi.

 
kristina.uhnakova@gmail.com