Individuálne lekcie

Ako prebieha spolupráca s Tebou?

Naučiť sa jazyk je veľký projekt, preto ešte predtým, než začneme s výukou, si dáme úvodnú hodinu. Je nezáväzná, trvá hodinu, stojí 25 eur a uhrádza sa samostatne. Ak ste začiatočník, už po prvej hodine budete vedieť po španielsky povedať pár jednoduchých fráz. Ak ste pokročilý, na úvodnej clase zistím Vašu úroveň pri príjemnej konverzácii (en español, por supuesto). Ak si vzájomne „sadneme“, dohodneme si podmienky ďalšej spolupráce.

Ako vyzerajú lekcie?

Na začiatku každej clase sa chvíľku rozprávame (en español, claro), skontrolujeme si úlohu a prejdeme na ďalšie actividades. Tie sú rôzne, pretože lekcie šijem každému študentovi na mieru. 💛 Často však čítame zaujímavé články, robíme interaktívne cvičenia, alebo si dáme moju špecialitu – café cultural... Niekedy len tak kecáme. Jedno je však isté: väčšinu času budete rozprávať VY.

Študenti vravia…

Klasické individuálne lekcie

V cene každého balíčka je dohodnutý počet individuálnych lekcií španielčiny ušitých na mieru, všetky potrebné študijné materiály, doplnkové materiály pre samoštúdium, extra dávka priebežnej podpory a motivácie a mnoho ďalšieho.

Minicharlas

Minicharlas sú online minikonverzačky v španielčine. Trvajú 30 minút, počas ktorých si príjemne pokecáme, buď voľne, alebo o vopred dohodnutej téme (ku ktorej podklady vám zašlem vopred). Po hodine odo mňa dostanete spätnú väzbu na Vaše najčastejšie chybičky + tipy na obohatenie slovnej zásoby. Pre minicharlas je potrebné ovládať základy španielčiny (A1+).

Minicharlas sú výbornou voľbou, ak chcete rozvíjať svoju španielčinu kvalitne, dostávať spätnú väzbu a cítiť progres v komunikatívnej španielčine. Sú vhodné samostatne, alebo ako doplnok ku klasickým lekciám či mentoringu.

Často kladené otázky

Je to jednoduché – stačí, ak mi napíšete mail na kristina.uhnakova@gmail.com. Zašlem Vám kalendár dostupných termínov na úvodnú hodinu, spolu z krátkym dotazníkom, v ktorom zistím viac info o vašich predstavách a očakávaniach. Úvodná lekcia je nezáväzná. Trvá hodinu, stojí 25 eur a uhrádza sa samostatne. Môžete si skúsiť, či sa Vám pozdáva môj štýl výučby a detailne preberieme vaše predstavy, nápady, želania a očakávania od kurzu.
Pre vytvorenie pozitívneho návyku je dobré mať lekcie každý týždeň v rovnakom termíne. Vďaka tomu sa môžete vždy tešiť na svoje hodiny a ľahšie si naplánujete ostatné aktivity Vo vašej agende. 🙂 Zo skúsenosti pozorujem, že najefektívnejšie napredujú študenti, ktorí mávajú 1-2 lekcie týždenne v kombinácii s mentoringom. Tempo, rozsah a frekvencia výuky však záleží len na vás. Rada Vám pomôžem nájsť ten správny systém.
Platnosť jednotlivých balíčkov je uvedená v cenníku. Napríklad, najpopulárnejší balíček na 10 lekcií má platnosť 4 mesiace. To znamená, že ak si v júli 2022 kúpite balíček 10 lekcií, mali by ste ich absolvovať v najbližších 4 mesiacoch. V prípade, že by ste svoje predplatené lekcie nestihli absolvovať v uvedenom časovom období, zostávajúce lekcie dostanete v podobe mentoringu a zadaní na individuálnu prácu.
Ak sa nemôžete zúčastniť svojej lekcie, je potrebné oznámiť mi zrušenie hodiny viac ako 24 hodín pred dohodnutou lekciou. Včas zrušená lekcia sa môže uskutočniť v inom termíne v daný týždeň (ak je dostupný), alebo sa nahradí e-lekciou/mentoringom. V prípade, že sa na hodinu neprihlásite, alebo ju zrušíte na poslednú chvíľu (menej ako 24 hodín vopred) sa však lekcia ráta ako uskutočnená. V prípade, že idete na dovolenku alebo ochoriete, je možnosť individuálnej dohody.
Vynikajúca otázka. Pod výrazom „dohovoriť sa po španielsky“ si však každý predstaví niečo iné. 😇 Napríklad, vedieť si objednať si v reštaurácii budete už po pár týždňoch. Ak vás zaujíma, po akom čase budete vedieť viesť plnohodnotnú debatu či vybaviť si v Španielsku administratívne záležitosti, je to veľmi individuálne. U jedného študenta to môže trvať niekoľko mesiacov, u iného aj niekoľko rokov. Veľmi záleží napríklad aj na vašom temperamente. Jeden študent môže byť hanblivejší a radšej toho povie menej, rozhovorí sa až vtedy, keď naberie istotu, čo môže trvať aj rok. A iný študent využije každú možnosť, aby si pokecal so Španielom, nevadí mu robiť chyby a pomôcť si gestikuláciou. Obe možnosti sú úplne v poriadku. Rada Vám pomôžem nastaviť systém výuky tak, aby ste si užívali tento proces. 😊
Áno, avšak prijímam len zodpovedných študentov, ktorí si uvedomujú, že bez ich snahy to nepôjde. Väčšina mojich študentov má na vysvečení jednotky a hodiny ich bavia, pretože na doučkách preberáme témy prispôsobené ich záujmom. 😊
Áno, jasnačka. V prípade špecifických požiadaviek (online lekcie pre dvojice, príprava na pohovor, príprava na skúšku, atď.) ma kontaktujte na mail kristina.uhnakova@gmail.com a rada Vám pripravím ponuku na mieru.
Áno, ale učím iba online. Ak máte záujem o biznis španielčinu, rada Vám pripravím kurz individuálne a strategicky, tak, aby ste už v krátkej dobe robili pokroky. Kontaktujte ma na mail a dohodneme si videohovor, na ktorom preberieme detaily.